Aanmelden nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws van Makelaardij Hoekstra.




Wilt u ook woningen ontvangen die bij u passen?
Geef uw woonwens op.

Woonwens











Terug naar de nieuwsbrief

Wonen in Fryslân - Februari

Start bouw | Seisbuorren te Jabikswoude

Wees er snel bij! Er is nog 1 hoekwoning beschikbaar!

Van Wijnen Projectontwikkeling realiseert  "Eigentijds wonen met een historisch tintje"! 21 mei wordt er gestart met het bouwen van de 6 eigentijdse woningen.


De zes woningen "Seisbuorren" zijn zeer fraai gelegen aan de zuidoorstrand van het buurtschap. Dit wordt ook nog eens extra interessant gemaakt voor de grote, diepe achtertuinen bij de woningen. Dit totale nieuwbouwplan omvat 6 woningen, waaronder 4 rijenwoningen en 2 halfvrijstaande woningen.

Bekijk hier de volledige omschrijving



Belangstelling??
Indien u nog vragen heeft dan kunt u contact met ons opnemen. U bent natuurlijk ook van harte welkom bij ons op kantoor of op het informatiecentrum De Zuidlanden. Ons kantoor is iedere werkdag (maandag t/m vrijdag) geopend van 8.30 uur tot 17.30 uur.

Op zaterdag kunt u ons informatiecentrum bezoeken van 11.00 tot 13.00 uur. Het adres van het informatiecentrum is Molkenkelder, nabij de entree van het plan.

Makelaardij Hoekstra | info@makelaardijhoekstra.nl | www.makelaardijhoekstra.nl

youtube  twitter  facebook  nvm  funda  nwwi  vastgoedcert