Dit vlak achter het winkelgebied van de Schiedamseweg gelegen, recent van binnen geheel opgeknapt, heerlijk licht tweekamer appartement biedt alle gemakken van de stad. Ideaal voor koopstarters of een alleenstaande met de wens om IN de stad te wonen. Het appartement is gelegen op 50 meter van de... Volledige omschrijving
Dit vlak achter het winkelgebied van de Schiedamseweg gelegen, recent van binnen geheel opgeknapt, heerlijk licht tweekamer appartement biedt alle gemakken van de stad. Ideaal voor koopstarters of een alleenstaande met de wens om IN de stad te wonen. Het appartement is gelegen op 50 meter van de tramhalte, zonder daarvan geluidsoverlast te hebben. Metrostation Marconiplein is nabij en via de Maastunnel of de Tjalklaan ben je snel de stad uit.
Door de plafondhoogte van 2m67, de ligging op de tweede verdieping, de grote ramen en de lichte (recent gladgestuukte) wanden geeft het appartement direct een prettig, ruimtelijk gevoel. Tijdens de verbouwing is ook de keuken geheel vernieuwd en zijn douchecel, toilet en keuken opnieuw betegeld.
Indeling:
Entree met toegang tot de hal. In de hal is een ruime meterkast gelegen die daardoor perfect dienst kan doen als garderobekast. Sowieso heeft het appartement veel praktische bergkasten.
Vanuit de hal heb je toegang tot alle ruimtes; links de ruime douchecel, daarachter het nette toilet en in het verlengde de keuken. De keuken heeft flink wat bergruimte, is voorzien van nieuwe onder- en bovenkasten en werkblad in lichte kleurstelling. Een gloednieuwe koelkast, oven en afzuigkap maken samen met de RVS-waskom en het 4-pits gasfornuis het plaatje compleet. Dit is meer en beter dan je in een heleboel andere woningen in deze prijsklasse kunt verwachten!
In de keuken is tevens de CV-installatie geplaatst, met daaronder een mogelijke opstelplaats voor wasmachine en droger. Door hier dan nog een extra blad te plaatsen, krijgt de keuken nog meer praktische werkruimte! Vanuit de keuken toegang tot het zonnige, op het zuid-oosten gelegen balkon.
De woonkamer heeft een bijna kamerbreed raam, waardoor de ruimte erg veel licht vangt. Te hoge temperaturen binnen worden echter voorkomen door het vele groen buiten, dat het uitzicht bijzonder vriendelijk maakt. Naast de CV heeft de woonkamer ook nog een gaskachel. Indien gewenst kan deze eenvoudig ontkoppeld worden.
Naast de woonkamer is de ruim bemeten slaapkamer gelegen. Met een maat van 4m14 x 2m56 is hier voldoende plek voor een tweepersoonsbed.
Het appartement is gelegen in een keurig portiek en heeft een aantrekkelijke nieuwe voordeur. VvE is actief; de bijdrage bedraagt ongeveer 45 euro per maand. Kelderberging in de onderbouw. Middels een intercominstallatie kunnen bezoekers binnengelaten worden.
Dit appartement is zeker een bezoek waard!